Bytové klimatizace RAC split

Samsung AR

Katalog ke stažení: RAC

Nástěnná klimatizace řady AR4000 BORACAY

AR4700(NEW-BORACAY)_001_Front_WhiteAR4700(NEW-BORACAY)_004_R-Perspective_White

Nástěnná klimatizace řady AR 5000 GOOD

AR 5000 2

Nástěnná klimatizace řady AR 7000 BETTER

AR09HSSDBWKNEU AR09HSSDBWKNEU

Nástěnná klimatizace řady AR 9000 BEST

AR09HSSFBWKNEU AR09HSSFBWKNEU

Vlastnosti

  • Trojúhelníkový design pro výkonné chlazení
  • Ochlazuje rychleji, dále a šířeji
  • Nejdříve vás rychle ochladí a potom navodí pocit pohody
  • Pracuje inteligentně, aby šetřila energii

Trojúhelníkový design pro výkonné chlazení

Trojúhelníkový design pro výkonné chlazení

Jedinečný trojúhelníkový design klimatizace Samsung zvyšuje její výkon a umožňuje, aby chladný vzduch proudil rychleji a pronikal dále do širšího prostoru* v celé vaší domácnosti. Její digitální převodník zase zajišťuje výrazně vyšší energetickou účinnost.** Systém Virus Doctor a filtr Easy Filter odstraňují prach, znečišťující látky, alergeny, bakterie a viry*** – nejprve pomocí filtru a potom systémem Virus Doctor. * Testováno na modelu AR09HSFSBWK. V porovnání s běžným modelem Samsung AQV09TWS. ** Testováno na modelu AR09HSSDAWK/EU. V porovnání s běžným modelem Samsung AQ09TSB. *** Testováno ve středisku Kitasato Environmental Science Center (Japonsko) a na univerzitě Yonsei (Korea) – testovací laboratoř v Koreji (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Účinné proti 4 virům včetně podtypu H1N1 a určitým baktériím. Údaje byly naměřeny ve specifických testovacích podmínkách a mohou se lišit v závislosti na vlastnostech prostředí.

Ochlazuje rychleji, dále a šířeji

Klimatizace Samsung byla od základů navržena tak, aby byla výjimečně účinná. Její jedinečný trojúhelníkový design má širší přívod vzduchu, díky čemuž může klimatizace nasávat více vzduchu. Větší šířka a úhel jejího výstupu vzduchu, více lopatek ve tvaru písmene V a větší ventilátor zase zajišťují, že vzduch se ochlazuje a vyhání rychleji, dále a v širším prostoru*. Čerstvý chladný vzduch se tak dostane do každého koutu místnosti. * Testováno na modelu AR09HSFSBWK. V porovnání s běžným modelem Samsung AQV09TWS.

Nejdříve vás rychle ochladí a potom navodí pocit pohody

Klimatizace Samsung začíná vzduch rychle ochlazovat pomocí svého výkonného režimu Fast Cool, díky čemuž se místnost okamžitě naplní chladným vzduchem. Následně automaticky přepne na režim Comfort Cool, který udržuje požadovanou teplotu. Nebudete tak mít pocit chladu a nebudete muset ručně přepínat nastavení ani zapínat či vypínat klimatizaci.

Šetřete energii, i když jste sami

Režim jednoho uživatele klimatizace Samsung využívá menší kapacitu kompresoru a snižuje spotřebu energie*, zároveň však vytváří chladné a příjemné prostředí. Můžete ji tak používat, i když jste v místnosti jen vy – dokonce i během horkého dne – a bez obav o výšku faktury za elektřinu. * Testováno na modelu AR09FSSSCWK/SA. Založeno na akumulované spotřebě energie při používání normálního režimu v porovnání s režimem jednoho uživatele.

Pracuje inteligentně, aby šetřila energii

Klimatizace Samsung je vybavená energeticky úsporným převodníkem, díky kterému dosahuje hodnocení energetické účinnosti 10,1. Požadovanou teplotu dokáže zachovat bez častého vypínání a zapínání, díky čemuž má nižší spotřebu energie. Digitální převodník vám pomáhá déle zůstat v příjemném prostředí a zároveň zajišťuje minimální spotřebu energie*. * Testováno na modelu AR09HSSDAWK/EU. V porovnání s běžným modelem Samsung AQ09TSB.

Jednoduché vyjmutí a čištění

Na rozdíl od běžných filtrů, které jsou často obtížně dostupné, se filtr Easy Filter klimatizace Samsung nachází na vnější horní části zařízení. Můžete ho tak snadno vyjmout, vyčistit a vložit zpět, aniž byste museli otevírat kryt nebo se natahovat za filtrem. Antibakteriální povrch filtru kromě toho filtruje prach, nebezpečné znečišťující látky a alergeny.* * Testováno v testovací laboratoři v Koreji (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Údaje byly naměřeny ve specifických testovacích podmínkách a mohou se lišit v závislosti na vlastnostech prostředí.

Odstraňuje viry

Systém Virus Doctor a filtr Easy Filter odstraňují prach, nebezpečné znečišťující látky a alergeny, stejně jako bakterie a viry (včetně chřipkového viru A a koronavirů*), a to nejprve pomocí filtru a potom systémem Virus Doctor. Vzduch, který dýcháte, je tak stále čistý a zdravý. * Testováno ve středisku Kitasato Environmental Science Center (Japonsko) a na univerzitě Yonsei (Korea) – testovací laboratoř v Koreji (FITI / KEMTI) a v Japonsku (ITEA). Účinné proti 4 virům včetně podtypu H1N1 a určitým baktériím. Údaje byly naměřeny ve specifických testovacích podmínkách a mohou se lišit v závislosti na vlastnostech prostředí.

Stabilní a dlouhodobý výkon

Klimatizace Samsung vás nezklame ani v těch nejnáročnějších prostředích. Její technologie Triple Protector Plus, která nepoužívá samostatný stabilizátor napětí, zabraňuje přetížení kompresoru a řídicí jednotky v případě přepětí a kolísavého elektrického proudu. Klimatizace má také nerezovou povrchovou úpravu, která zabraňuje rezivění kondenzátoru a skříňky. Zvětšený kondenzátor a optimalizované proudění chladicího prostředku zase znamenají, že klimatizace zvládne i extrémně vysoké teploty (až do 58ºC).* * Testováno na modelu AR09HPSDDWK/SG. V porovnání s běžným modelem Samsung AR09HPSDFAP/RC.

Snadné řešení problémů

Klimatizace Samsung obsahuje automatický systém sledování chyb Smart Check. Tento systém rozpoznává a diagnostikuje problémy v jejich počáteční fázi a poskytuje snadná a rychlá řešení prostřednictvím aplikace pro inteligentní telefony*. Díky tomu nemusíte ztrácet čas hledáním návodu a ušetříte náklady a komplikace spojené se zbytečným voláním servisního technika** a potenciálně vysokými účty za opravu. * K dispozici pro telefony iPhone a zařízení se systémem Android. ** Tato funkce pracuje jen v určitém režimu chyb a není náhradou pravidelných servisních prohlídek.

Záruka dokonalé instalace

Záruka dokonalé instalace

Smart Installation je autodiagnostická funkce, která zajistí, že servisní technik dokonale nainstaluje vaši klimatizaci Samsung. Tato funkce automaticky zjišťuje chyby instalace, které mohou způsobovat problémy při používání klimatizace, včetně neefektivní komunikace s vnější jednotkou, problémů s celistvostí vzduchového potrubí a nedostatečného průtoku chladícího media.

Ovládání z libovolného místa

Ovládání z libovolného místa

Aplikace* v inteligentním telefonu vám pomocí funkce Smart Wi-Fi umožňuje na dálku ovládat funkce klimatizace Samsung a plánovat její provoz.

Z libovolného místa s připojením k bezdrátové síti tak můžete okamžitě zapnout či vypnout klimatizaci a vybrat provozní režim a teplotu. Můžete také naplánovat spuštění a zastavení klimatizace a ovládat další funkce.

* K dispozici pro telefony iPhone a zařízení se systémem Android. * Volitelné funkce

Inteligentně praktická

S klimatizací Samsung si můžete klidně vychutnávat vědomí, že je dokonale nainstalovaná, že ji můžete pohodlně ovládat na dálku a že vyřešíte každý problém. Funkce Smart Installation zjišťuje nejčastější problémy a kontroluje, zda je klimatizace správně nainstalovaná. Když do svého inteligentního telefonu nainstalujete příslušnou aplikaci, funkce Smart Wi-Fi vám umožní z libovolného místa sledovat a měnit nastavení ovlivňující spotřebu, zatímco pomocí funkce Smart Check můžete diagnostikovat chyby a okamžitě požádat o servisní zásah.