Novinky 2017

RAC a FJM

Samsung Wind-Free Plus

 

 

CAC360° kazeta

360-cassette-front-white-02-1449023295

  •  První kruhová kazeta na světě
  • LED displej
  • 360° proud vzduchu
  • Bez lamel

 

 

 

 

DVM

VRF: SAMSUNG DVM S 360HP

Samsung-DVM-S-30HP-Close-Up_600_13514

Nová DVM S 30 HP Přináší vyšší účinnost a výkon.

Disponuje množstvím revolučních funkcí, které zvyšují výkon včetně Super inverterového spiráloviteého kompresoru s technologií Flash Injection a optimalizovaného umístění bypass ventilu, který zvyšuje topný výkon o 29%.

Nově přidaný hybridní výměník zvyšuje plochu pro tepelnou výměnu, zatímco optimalizované řízení chladiva zvyšuje účinnost o 10%. Zárověň nový oválný difuzér zlepšuje dráhu proudění vzduchu a zvyšuje jeho rychlost o 17%.

Samsung také splňuje přísné normy díky inovovanému systému detekce úniku chladiva. Jakmile je detekován únik chladiva v systému, jednotka začne přečerpávat chladivo, uzavře všechny vetily a chladivo se izoluje v jednotce.

 

 

DVM S Eco 14HP: nová venkovní jedtnoka VRF

Samsung_DVM_S_Eco_14HP-0

DVMS S Eco 14HP je nová venkovní jednotka, která představuje kompaktní řešení pro bytové domy a kancelářské budovy.

Nová klimatizace DVM S Eco 14HP je vybavena invertorovým spirálový kompresorem a vlnitými lopatkami, které zvyšují tepelný výkon o 20% a prodění vzduchu o 10% v porovnání s klasickými VRF venkovními jednotkami.

Díky vyššímu výkonu je jediná jednotka schopná zajistit klimatizaci celého bytového nebo kancelářského objektu. Všechny prostory jsou klimatizovány novou klimatizační jednotkou, která poskytuje maximální délku potrubí až 160 metrů a převýšení až 50 metrů.

 

 

 

 

DVMS chiller

Samsung_DVM_Chiller-2Nový DVM Chiller je výkonný systém, který kombinuje vzduchem chlazenou chladící jednotku s proměnlivým průtokem chladiva do kompaktního celku.

Značným snížením objemu chladiva v systému oproti konvenčním zařízením splňuje Samsung DVM Chiller nejen současné evropské normy, ale odpovídá též nadcházejícím limitům, které budou uplatňovány od roku 2018 (36% objemu).

Revoluční DVM Chiller je vybaven BLDC nverterový spirálovým kompresorem s technologií Flash Injection, který zajištuje více než 75% topného výkonu při venkovní teplotě -20°C a vyšší úsporou energie. DVM Chiller umožní uživatelům ročně snížit provozní náklady o 36 – 50 % v porovnání s běžnými chladícími jednotkami.

Samsung DVM Chiller je v provedení tepelné čerpadlo, lze ho provozovat jako zdroj vytápění, s protimrazovou ochranou.