O nás

EkoKomfort

Hlavním cílem společnosti EkoKomfort je distribuce klimatizačních jednotek značky SAMSUNG v České republice a upevňování jejího postavení. Společnost nabízí svým partnerům především kvalitu značky, zajímavé obchodní podmínky, propracovaný systém školení (po absolvování zakončen certifikátem), technickou a marketingovou podporu, motivační programy a další výhody. Pro uživatele zase nabízí kvalitní zařízení se skvělým designem, jednoduchým ovládáním, a to vše s důrazem na komfort a spokojenost zákazníka.

Samsung

Společnost SAMSUNG byla založena v roce 1938. V současnosti Samsung určuje vývoj a trendy v mnoha odvětvích a technologiích, patří k vedoucím firmám světa především v oblasti elektroniky, strojírenství, chemickém a stavebním průmyslu a finančnictví s pobočkami a výrobními závody po celém světě. Společnost Samsung má více než 150.000 zaměstnanců, z čehož je více než 29.000 zaměstnáno ve vývoji a výzkumu. Její roční obrat v přesahuje 88 miliard USD.

Digitální zařízení Samsung

Ve společnosti Samsung Electronics je nejdůležitějším aspektem spokojenost zákazníků. Díky inovacím, které vyšly vstříc obchodu s digitálním zařízením, obohacují výrobky Samsung životy zákazníků po celém světě. Výsledek tohoto kroku bude citelný ještě po mnoho nadcházejících let. Stylové provedení, kvalitní vybavení pohodlnými funkcemi a ohleduplnost vůči přírodě – takové jsou digitální zařízení vyráběné zákazníkům na míru.

Marketing značky

Aby se Samsung Electronics stal značkou, kterou budou lidé po celém světě oceňovat jako tu nejlepší, věnuje se společnost důsledné a agresivní propagaci značky, na kterou budou všichni majitelé výrobků SAMSUNG hrdí. Jejím závazkem je pokrokový marketing, ve kterém je nejdůležitější zákazník.