Navigace

Inovace a technologie


Inovace a technologie 

Wind Free technologie

WindFree představuje průlom v komfortním chlazení. Po vychlazení prostoru se lamela uzavře a skrze cca 21000 mikrootvorů se prostor dochlazuje bez chladného průvanu.

AI Auto Comfort

Umělá inteligence která se přizpůsobuje. Sleduje venkovní podmínky a učí se potřeb uživatele na základě kterých automaticky nastaví shodný režim.

Smart Ovládání

Aplikace SmartThings na Vašem chytrém mobilním telefonu Vám umožní ovládat teplotu odkudkoliv a kdykoliv a to i pomocí chytrých asistentů jako je Samsung Bixby, Amazon Alexa, Google Asistant nebo Apple Siri přímo ve vybrané klimatizační jednotce v aplikaci SmartThings.

Integrovaný senzor pohybu

Tento senzor zvyšuje účinnost jednotky, protože zaznamenává pohyb v dané místnosti a pokud po dobu 20-ti minut nedetekuje žádný pohyb, automaticky se přepne do režimu Wind Free a tím snižuje spotřebu elektrické energie. Po 40 minutách bez pohybu zvýší požadovanou teplotu o 2°C a po dalších 40 minutách se jednotka přepne do režimu Stand-by. Při detekci pohybu se jednotka zane opět do uživatelem nastaveného režimu.

Easy Filter Plus

Easy filter plus pokrývá celou plochu pro nasávání vzduchu a je natolik jemný a hustý, že zachytává i ty nejmenší prachové částice čímž pomáhá udržovat v čistotě  nejen vzduch kolem nás, ale i samotnou vnitřní jednotku.

Tri-Care Filter

Tri-Care filtr se skládá ze 3 vrstev, které zachycují větší prachové částice a chlupy. Je pokryt zeolitickým materiálem jenž pohlcuje jemný prach a redukuje výskyt virů, bakterií a alergenů.


Kontaktní formulář

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Kontaktujte nás

Jsme tady pro Vás.

office@ekokomfort.cz

Sekce pro partnery

Stahujte katalogy, instalační a uživatelské manuály, produktové fotografie a mnoho dalšího.