Navigace

Komerční klimatizace

Profesionální zařízení určená ke každodennímu užívání od jednotlivých splitů CAC až po sofistikované systémy VRV (DVM).


Komerční splitové klimatizace (CAC)

Jsou určeny pro komerční provoz. Často se tyto jednotky umísťují do hal, větších kanceláří, open space, továren, ale i do serveroven díky jejich výborným provozním hodnotám a parametrům. Komunikují pomocí protokolu „NASA“.

Zde Samsung nabízí širokou škálu možností a velikostí venkovních i vnitřních jednotek od 2,6 kW do 25 kW.

Nástěnná jednotka Wind-Free QMD (06/2020)

Ve výkonech 2.6 kW až 7.1 kW. Díky Wind-Fee se po vychlazení prostoru lamela uzavře a dochází k dochlazování bez průvanu skrze mikrootvory v lamele. Ideální řešení do kanceláří.

Kruhová kazetová jednotka 360°

Ve výkonech 7,1 kW – 14 kW. Rovnoměrně distribuuje vzduch do prostoru a všechny zaujme unikátním a neotřelým designem. Standardně se dodává v bílém i černém provedení. Lze ale dodat v libovolné barevné kombinaci (polep fólií).

1-cestné kazetové WindFree jednotky

Pouze 135 mm silná 1-cestná kazetová jednotka WindFree může být instalována prakticky kdekoli. Dostupná ve velikostech 2.6 kW a 3.5 kW. Další předností těchto jednotek je možnost bezprůvanového chlazení pomocí funkce WindFree skrze cca 10.000 mikrootvorů v dekoračním panelu. Jednotky je nutné objednat včetně dekoračního panelu.

WindFree 4-cestná kazetové jednotka

Ve výkonech 5,2 kW až 14 kW. Po vychlazení prostoru se lamely uzavřou a dochází k dochlazování prostoru bez průvanu skrze mikrootvory v dekoračním panelu. Ideální řešení do kanceláří.

Pro extrémní podmínky dodáváme tyto kazetové jednotky také v provedení High-Efficiency, které chladí v rozmezí -20°C až +50°C a topí v rozmezí teplot -25°C až + 24°C!

WindFree 4-cestná mini kazetová jednotka

Ve výkonových variantách od 2.6 kW do 7.1 kW. Menší sestra jednotky vypsané výše.

Pro extrémní podmínky dodáváme tyto kazetové jednotky také v provedení High-Efficiency, které chladí v rozmezí -20°C až +50°C a topí v rozmezí teplot -25°C až + 24°C!

Nástěnná jednotka

Ve výkonech 2.6 kW až 9.5 kW má díky triangle designu mnoho výhod. Oproti konvenčním nástěnným jednotkám zaručuje triangle design širší nasávací prostor, širší výdechový prostor a větší prostor pro ventilátor. Jednotky tedy prostor vychladí/vytopí rychleji.

Pro extrémní podmínky dodáváme tyto nástěnné a kaz jednotky také v provedení High-Efficiency, které chladí v rozmezí -20°C až +50°C a topí v rozmezí teplot -25°C až + 24°C! Jednotky v této úpravě jsou často využívané pro chlazení serveroven, rozvoden apod.

Nízkotlaká SLIM kanálová jednotka

Zaujme svou výškou pouhých 200 mm. Dodáváme ve výkonech 2.6 kW až 7.1 kW. Součástí jednotky je antibakteriální filtr. Na jednu venkovní jednotku je možno připojit 1 až 4 vnitřní jednotky.

Středotlaká kanálová jednotka

Ve výkonech od 3.5 kW do 14 kW je rovněž vybavena antibakteriálním filtrem a je možno ji zapojit v uspořádání 1 až 4 vnitřní jednotky na jednu venkovní jednotku.

Pro extrémní podmínky dodáváme tyto kazetové jednotky také v provedení High-Efficiency, které chladí v rozmezí -20°C až +50°C a topí v rozmezí teplot -25°C až + 24°C!

Vysokotlaká kanálová jednotka

Ve výkonech 18 kW – 20 kW – 25 kW s antibakteriálním filtrem a Twin Scroll kompresorem (u výkonu 18 kW je použit Twin Rotary kompresor).

Parapetní jednotka

V provedení 2.6 kW – 3.5 kW a 5 kW.  Tyto jednotky jsou vybaveny funkcí Virus Doctor (plazma ionizér). Na jednu venkovní jednotku lze zapojit 1 až 4 vnitřní jednotky.

Flexi parapetní/podstropní jednotka

Ve výkonech 5 kW – 14 kW. Zaujme štíhlým designem pouhých 200 mm a možností svislé i vodorovné instalace.


Kontaktní formulář

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Kontaktujte nás

Jsme tady pro Vás.

office@ekokomfort.cz

Sekce pro partnery

Stahujte katalogy, instalační a uživatelské manuály, produktové fotografie a mnoho dalšího.