Navigace

Klimatizace

Chladit či vytápět můžete prostřednictvím RAC splitů, FJM multisplitů, CAC komerčních klimatizací či VRV systémů DVM.


Základní rozdělení klimatizací Samsung dle jejich využití:

Rezidenční splitové klimatizace (RAC) do bytu, rodinného domu či kanceláře jsou tvořeny jednou venkovní a jednou vnitřní jednotkou. Nabízí se ve výkonech 2.5 kW – 3.5 kW – 5.0 kW – 6.8 kW s možností dnes tolik oblíbené funkce WindFree.

Nástěnné WindFree jednotky si můžete pořídit ve 4 různých variantách a to dle účinnosti a výbavy jednotek.

Multisplitové klimatizace (FJM) do bytu, rodinného domu či kanceláří se skládají z jedné venkovní jednotky a až 5 vnitřních jednotek.

Venkovní jednotky jsou ve velikostech 4 kW – 5 kW – 5.2 kW – 6.8 kW – 7 kW – 8 kW – 10 kW. Vnitřní jednotky – nástěnné, 1-cestné kazetové, 4-cestné kazetové, parapetní a kanálové – pak ve velikostech od 2 kW do 6.8 kW. Nástěnné, 1-cestné kazetové a 4-cestné kazetové jednotky můžete mít také ve variantě WindFree.

Komerční splitové klimatizace (CAC) jsou určeny pro komerční provoz. Často se tyto jednotky umísťují do hal, větších kanceláří, open space, továren, ale i do serveroven díky jejich výborným provozním hodnotám a parametrům.

Zde Samsung nabízí širokou škálu možností a velikostí venkovních i vnitřních jednotek od 2.6 kW do 25 kW. Samozřejmostí jsou 4-cestné kazetové jednotky WindFree (od 2.6 kW do 14 kW), unikátní kruhová kazetová jednotka 360° (7.1 kW – 14 kW) a také např.vysokotlaká kanálová jednotka o výkonu až 25 kW.

Zde můžeme na jednu venkovní jednotku zapojit až 4 vnitřní jednotky, které pak pracují ve stejném režimu.

VRV systémy (DVM) – Zde je možnost napojit desítky vnitřních jednotek různých typů na jednu či více venkovních jednotek. Používá se ke chlazení a vytápění větších budov, dostupné ve 2-trubkovém i 3-trubkovém (zpětné získávání tepla) provedení.Kontaktujte nás

Jsme tady pro Vás.

+420 274 822 611 office@ekokomfort.cz

Sekce pro partnery

Stahujte katalogy, instalační a uživatelské manuály, produktové fotografie a mnoho dalšího. Prosím, přihlašte se.