Navigace

Do bytu

Pro chlazení/vytápění menších bytů jsou vhodné splitové jednotky RAC. Větší byty lze účinně chladit/vytápět multisplity FJM (1 venkovní jednotka pro až 5 vnitřních jednotek). Samozřejmostí je možnost využití stále oblíbenějšího bezprůvanového chlazení technologií WindFree.


Ideálním řešením chlazení či vytápění bytu jsou splitové rezidenční klimatizace RAC. Tyto jednotky sestávají z jedné venkovní jednotky a jedné vnitřní jednotky. Vyšší řady rezidenčních splitů RAC umožňují ovládání jednotek přes Wi-Fi prostřednictvím aplikace Samsung SmartThings.

Rozdělení jednotek RAC:

WindFree ULTRA

Špičková jednotka s velmi vysokou účinností chlazení i topení (A++) vybavena funkcí WindFree, Wi-Fi, SPi (Super Plazma Ionizérem), a velmi jemným PM2.5 filtrem používaným v čističkách vzduchu. V režimu WindFree má vnitřní jednotka pouze 16dB – hodí se tedy do ložnic, dětských a obývacích pokojů. Ideální řešení pro astmatiky či alergiky. Nabízíme ve variantách 2.5 kW a 3.5 kW.

WindFree OPTIMUM

Jednotka s vysokou účinností vybavena funkcí WindFree, Wi-Fi a SPi (Super Plazma Ionizérem). Nabízíme ve variantách 2.5 kW – 3.5 kW – 5 kW – 6.5 kW.

WindFree STANDARD

Ekonomická varianta jednotky s funkcí WindFree a Wi-Fi. Velikosti 2.5 kW – 3.5 kW – 5 kW – 6.5 kW.

AR5500

Triangle design (širší nasávací prostor, širší výdechový prostor a větší prostor pro ventilátor), Wi-Fi, Easy Filter Plus. Velikosti 2.75 kW – 3.5 kW.

Boracay

3-care Filter, klasický design, display. Velikosti 2.5 kW – 3.5 kW – 5 kW – 6.5 kW.

Maldives

Ekonomická varianta klimatizace, 3-care Filter, klasický design. Velikosti 2.75 kW – 3.5 kW – 5 kW – 6.5 kW.

Máte větší byt? Potřebujete chladit/vytápět více místností? Ideálním řešením je pořízení multisplitu FJM. S jednou venkovní jednotkou tak můžete chladit/vytápět až 5 místností vašeho bytu.

Široký výběr vnitřních jednotek multisplitu FJM:

Nástěnné jednotky

1-cestné kazetové WindFree jednotky

4-cestné WindFree kazetové jednotky

Parapetní jednotky

Nízkotlaké kanálové jednotky

Středotlaká kanálová jednotka

Venkovní jednotky FJMKontaktujte nás

Jsme tady pro Vás.

office@ekokomfort.cz

Sekce pro partnery

Stahujte katalogy, instalační a uživatelské manuály, produktové fotografie a mnoho dalšího.