Navigace

Tepelná čerpadla Samsung

Tepelná čerpadla Samsung zaujmou vysokým výkonem, širokým pracovním rozsahem, uživatelsky přívětivým ovládáním a příznivou cenou. Nabízíme ve variantách od 4 kW do 16 kW.


Tepelná čerpadla představují průlom v oblasti ekologického a ekonomického vytápění a chlazení při zachování naprostého komfortu.

Tepelné čerpadlo je energeticky účinný systém, který používá teplo z okolního vzduchu pro vytápění a ohřev teplé užitkové vody. Použití tepelného čerpadla je energeticky účinné a velice šetrné řešení pro životní prostředí. Tepelné čerpadlo vzduch – voda napojené na radiátory, podlahové topení nebo ohřev TUV je jen jedna z mnoha možností zapojení našeho systému.

Tepelná čerpadla (EHS) Samsung můžeme rozdělit na tyto typy:

Samsung EHS MONO – je tepelné čerpadlo vzduch/voda s vestavěnou hydraulickou jednotkou ve venkovní jednotce. Instalace je velmi jednoduchá, nevyžaduje instalaci chladivového potrubí. Umožňuje vytápění, přípravu teplé vody a chlazení (např.pomocí fancoilů). Teplotní rozsah topné vody až do 65°C a chladící vody do 5°C s provozním rozsahem vytápění až do -25°C.

Dodáváme ve výkonech 5 kW – 8 kW – 12 kW – 16 kW.

Samsung EHS ClimateHub MONO – je tepelné čerpadlo vzduch/voda s vestavěnou hydraulickou jednotkou ve venkovní jednotce a zásobníkem na TUV o objemu 200l nebo 260l. Umožňuje vytápění, přípravu teplé vody a chlazení (např.pomocí fancoilů). Teplotní rozsah topné vody až do 65°C a chladící vody do 5°C s provozním rozsahem vytápění až do -25°C.

Dodáváme ve výkonech 5 kW – 9 kW – 12 kW – 16 kW.

Samsung EHS SPLIT – je tepelné čerpadlo vzduch/voda navržený tak, aby poskytoval vynikající komfort i při extrémních venkovních teplotách. Systém je složen z venkovní jednotky + vnitřní hydraulické jednotky a umožňuje vytápění, přípravu TUV a chlazení (např. fancoily). Teplotní rozsah topné vody až do 65°C a chladící vody do 5°C s provozním rozsahem vytápění až do -25°C.

Dostupné ve výkonech 4 kW – 6 kW – 9 kW.

Samsung EHS ClimateHub SPLIT – je tepelné čerpadlo vzduch/voda navržený tak, aby poskytoval vynikající komfort i při extrémních venkovních teplotách. Systém je složen z venkovní jednotky + vnitřní hydraulické jednotky a integrovaným zásobníkem TUV o objemu 200l nebo 260l. Umožňuje vytápění, přípravu TUV a chlazení (např. fancoily). Teplotní rozsah topné vody až do 65°C a chladící vody do 5°C s provozním rozsahem vytápění až do -25°C.

Dostupné ve výkonech 4 kW – 6 kW – 9 kW.

Samsung EHS TDM Plus – tento systém je kombinací tepelného čerpadla a klimatizace. Pouze s jednou venkovní jednotkou můžete udržovat komfort v interiéru během všech ročních období. Vytápění a ohřev TUV vám zajistí úsporné tepelné čerpadlo vzduch/voda. V létě můžete pohodlně chladit také pomocí vnitřních klimatizačních jednotek (např. nástěnné, parapetní, kanálové) systémem vzduch/vzduch. V jarním a podzimním přechodném období můžete tímto systémem velmi účinně přitápět (rychlý náběh teploty).

Výkony 4 kW – 6 kW – 7 kW – 9 kW – 12 kW – 16 kW.

Katalog tepelných čerpadel Samsung


Kontaktní formulář

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Kontaktujte nás

Jsme tady pro Vás.

office@ekokomfort.cz

Sekce pro partnery

Stahujte katalogy, instalační a uživatelské manuály, produktové fotografie a mnoho dalšího.