Navigace

Do domu

Ke chlazení či vytápění Vašeho domu výborně poslouží multisplitové jednotky FJM (jedna venkovní jednotka a až 5 vnitřních jednotek s širokou možností výběru). Můžete využít žádané bezprůvanové chlazení technologií WindFree.


Multisplit (FJM) je ideálním řešením pro chlazení či vytápění rodinného domu. S jednou venkovní jednotkou tak můžete chladit/vytápět až 5 místností vašeho domu.

Široký výběr vnitřních jednotek

Venkovní jednotky FJM

Chcete chladit/vytápět pouze jednu místnost vašeho domu? Pro tyto případy zde pro vás máme široký výběr rezidenčních splitových klimatizací RAC:

WindFree ULTRA

Špičková jednotka s velmi vysokou účinností chlazení i topení (A++) vybavena funkcí WindFree, Wi-Fi, SPi (Super Plazma Ionizérem), a velmi jemným PM2.5 filtrem používaným v čističkách vzduchu. V režimu WindFree má vnitřní jednotka pouze 16dB – hodí se tedy do ložnic, dětských a obývacích pokojů. Ideální řešení pro astmatiky či alergiky. Nabízíme ve variantách 2.5 kW a 3.5 kW.WindFree OPTIMUM

Jednotka s vysokou účinností vybavena funkcí WindFree, Wi-Fi a SPi (Super Plazma Ionizérem). Nabízíme ve variantách 2.5 kW – 3.5 kW – 5 kW – 6.5 kW.

WindFree STANDARD

Ekonomická varianta jednotky s funkcí WindFree a Wi-Fi. Velikosti 2.5 kW – 3.5 kW – 5 kW – 6.5 kW.

New Triangle

Triangle design (širší nasávací prostor, širší výdechový prostor a větší prostor pro ventilátor), Wi-Fi, Easy Filter Plus. Velikosti 2.75 kW – 3.5 kW.

Boracay

3-care Filter, klasický design, display. Velikosti 2.5 kW – 3.5 kW – 5 kW – 6.5 kW.

Maldives

Ekonomická varianta klimatizace, 3-care Filter, klasický design. Velikosti 2.75 kW – 3.5 kW – 5 kW – 6.5 kW.Kontaktujte nás

Jsme tady pro Vás.

office@ekokomfort.cz

Sekce pro partnery

Stahujte katalogy, instalační a uživatelské manuály, produktové fotografie a mnoho dalšího.