Navigace

O nás

Naším hlavním cílem je distribuce klimatizačních jednotek a tepelných čerpadel značky SAMSUNG v České republice. Svým partnerům nabízíme především kvalitu značky, zajímavé obchodní podmínky, propracovaný systém certifikovaných školení, technickou a marketingovou podporu, motivační programy a další výhody.


SAMSUNG

Společnost SAMSUNG byla založena v roce 1938. V současnosti Samsung určuje vývoj a trendy v mnoha odvětvích a technologiích, patří k vedoucím firmám světa především v oblasti elektroniky, strojírenství, chemickém a stavebním průmyslu a finančnictví s pobočkami a výrobními závody po celém světě. Společnost Samsung má více než 489.000 zaměstnanců (2014), z čehož je více než 50.000 zaměstnáno ve vývoji a výzkumu. Její roční obrat v přesahuje 223,4 miliard USD (2017).

Digitální zařízení SAMSUNG

Ve společnosti Samsung Electronics je nejdůležitějším aspektem spokojenost zákazníků. Díky inovacím, které vyšly vstříc obchodu s digitálním zařízením, obohacují výrobky Samsung životy zákazníků po celém světě. Výsledek tohoto kroku bude citelný ještě po mnoho nadcházejících let. Stylové provedení, kvalitní vybavení pohodlnými funkcemi a ohleduplnost vůči přírodě – takové jsou digitální zařízení vyráběné zákazníkům na míru.

Marketing značky

Aby se Samsung Electronics stal značkou, kterou budou lidé po celém světě oceňovat jako tu nejlepší, věnuje se společnost důsledné a agresivní propagaci značky, na kterou budou všichni majitelé výrobků SAMSUNG hrdí. Jejím závazkem je pokrokový marketing, ve kterém je nejdůležitější zákazník.


Kontaktní formulář

[contact-form-7 404 "Nenalezeno"]

Kontaktujte nás

Jsme tady pro Vás.

office@ekokomfort.cz

Sekce pro partnery

Stahujte katalogy, instalační a uživatelské manuály, produktové fotografie a mnoho dalšího.