Navigace

Samsung 360° kruhová (kazetová) klimatizační jednotka


První 360° kruhová kazeta Samsung dodává dokonalý komfort díky 360° výdechu bez lamel, který zaručí učinné prudění vzduchu bez nekomfortního chladného průvanu.

360°kruhová kazeta Samsung vychladí celý prostor rovnoměrně a tím vuloučí tzv. mrtvé zóny a teplotní rozdíly. Poskytuje tak uživatelům celkový komfort a spokojenost.

Zdokonalení řízení směru výdechu vzduchu vytváří tzv. Coanda efekt – rovnoměrné proudění vzduchu, které zajistí komfortní teplotu do všch zákoutí v místnosti.

Pro optimalizaci výkonu je použit nový tvar tepelného výměníku, který rovnoměrně rozloží prudění vzduchu.

Konstrukce bez lamel a Booster ventilátor

Pro vytvoření komfortního pracovního prostředí, které má vliv na produktivitu uživatelů jsou důležité tepelné podmínky. Díky cirkulaci vzduchu, kterou zajišťuje právě konstrukce bez lamel není cirkulovaný vzduch kontaminovaný prachem, který se často usazuje na lamelách klasických jednotek. Není tak ovlivněna kvalita vzduchu, , rychlost ani jeho množství průtoku. Vzduch je vydechován přes booster ventilátory téměř pod nulovým úhlem do celé místnosti.

Díky tomu je chladný vzduch distribuován do místnoti bez průvanu a teplotních rozdílů. Zlepšuje tepelný komfot všech uživatelů vnitřních prostor.

Jedinečný styl

Tato jedinečná kruhová kazeta je vhodná do každého architektonického stylu.

Na výběr je několik typů dekoračních panelů s velkou flexibilitou instalačních možností. Dekorační panel je možné obohatit o design dle vlastního návrhu (např. logo).Kontaktujte nás

Jsme tady pro Vás.

office@ekokomfort.cz

Sekce pro partnery

Stahujte katalogy, instalační a uživatelské manuály, produktové fotografie a mnoho dalšího.